WebNight

قوانین چامه
  • سرقت ادبی اکیداً ممنوع!
  • از ارسال کامنت های موهن جداً خودداری نمایید.
  • موضوعات ارسالی چامه سرایان محترم در طول هفته توسط مدیران بررسی و هر سه شنبه از هر عضو، دو اثر در بخش های مختلف چامه درج می گردد.
  • از نظرات و نقدهای احساسی و غیر تخصصی خودداری نمایید.
  • به جای درج پاسخ های کوتاهی نظیر زیبا بود، از گزینه ی "سپاس" استفاده فرمایید.
*** قوانین مجموعه ی ادبی چامه --- ورود اعضا ---انجمن شعر چامه - توافق نامه ی « چــامه » پیش از عضویت

به مجموعه‌ی ادبی چامه خوش آمدید. انجمن ادبی چامه در راستای هدف والا و ارزشمند اعتلا و پاسداشت از ادبیات غنی و کهن زبان پارسی و همچنین جهت ایجاد محیطی صمیمی و سالم برای تبادل نظرات موافق و مخالف اعضای محترم چامه تاسیس شده است. لذا از همه‌ی عزیزانی که قصد ثبت نام و فعالیت در این مجموعه را دارند تقاضا می‌شود قبل از ادامه‌ی مراحل ثبت نام، قوانین زیر را به دقت مطالعه فرمایند. پذیرفتن و احترام به این قوانین، به مدیریت و اعضای محترم چامه جهت فراهم کردن محیطی سالم و جذاب برای مباحث شعری و ادبی کمک شایانی می‌کند. از همه‌ی عزیزان پیشاپیش بابت رعایت قوانین سپاسگزاریم.

- تمامی ثبت نام کنندگان محترم می‌بایست در هنگام ثبت نام، از ((نام و نام خانوادگی مندرج در کارت ملی)) استفاده نمایند. در صورت مشاهده‌ی مواردی غیر از نام و نام خانوادگی همچنین کلمات نامناسب و فینگلیش (finglish)، پروفایل آن كاربر نه تنها تایید، بلکه در اولین فرصت توسط مدیریت چامه حذف خواهد شد. وارد کردن ایمیل (رایانامه) معتبر امری الزامی ست. همچنین در صورت مشاهده‌ی ایمیل نامعتبر و نامتعارف، حساب کاربری فرد نه تنها تایید، بلکه در اولین فرصت توسط مدیریت چامه حذف خواهد شد.

- از توهین، تخریب، الفاظ رکیک و نامتعارف، بحث‌های سیاسی و غیر مرتبط با موضوعات ادبی و رفتارهایی از این قبیل در ارسال‌ها و موضوعات خود به شدت پرهیز نمایید. در صورت مشاهده‌ی چنین رفتارها، حساب کاربری فرد خاطی برای همیشه به حالت تعلیق در آمده و از حضور در چامه، محروم خواهد شد. بدیهی ست مسئولیت تمام نظرات و موضوعات ارسال شده، به عهده‌ی شخص ارسال کننده است. همچنین هرگونه اطلاعات شما در این انجمن بدون رضایت و موافقت شما به هیچ شخص ثالثی ارائه‌ نخواهد شد. هر چند تیم مدیریت انجمن هیچگونه مسئولیتی درمقابل حملات هک که باعث فاش شدن اطلاعات شما می‌شود ندارد.

- شناسه‌یIP شما در هر ارسال، در انجمن ادبی چامه ثبت شده و در صورت لزوم قابل استخراج توسط تیم مدیریت چامه است. شما می‌پذیرید که ما توانایی ویرایش و حذف ارسال‌ها و همچنین محدود و مسدود کردن حساب کاربری شما را در صورت نقض قوانین چامه داریم. همچنین می‌پذیرید که همه‌ی اطلاعاتی که شما در این انجمن وارد می‌کنید در یک دیتا بیس حفظ می‌شود و همچنین کوکی‌ها در روی کامپیوتر شما جهت ذخیره‌ی اطلاعات ورود شما ذخیره می‌شوند.

بدیهی ست رعایت نکردن هر کدام از قوانین ذکرشده، به تیم مدیریت چامه این اجازه را می‌دهد که با عضو خاطی برخورد کرده و دسترسی فرد ذکر شده به انجمن ادبی چامه، برای همیشه ناممکن شود. باعضویت درچامه وادامه‌ی این مرحله‌، شما با قوانین بالا و موارد دیگری که تیم مدیریت در بخش قوانین چامه تعیین کرده است موافقت می‌کنید. آیا با موارد ذکرشده موافق هستید؟